Hangszeres felvételi 2021.

Tisztelt Szülők!

Örömmel vettük gyermekük jelentkezését zeneiskolánkba!
A jelentkezőket személyesen hallgatjuk meg. A hatályban lévő rendeletek lehetővé teszik, hogy egy védettségi igazolvánnyal rendelkező szülő, nagyszülő (családtag) elkísérhesse a gyermeket.

A meghallgatás időpontja: június 16 - 17 - 18. (szerda, csütörtök, péntek) 15.00 és 19.00 óra között (ez tanszakonként eltérő lehet)
A meghallgatás helyszíne: a Zeneiskola központja (1136 Bp. Hollán Ernő utca 21/b)

A meghallgatásra online időpont-foglalással lehet jelentkezni. (Erre a távolságtartási és higiéniai rendelkezések miatt elengedhetetlenül szükség van.)

A foglalási rendszer a Doodle alkalmazáson keresztül működik.
Az időpont kiválasztásához kattintson a kívánt hangszerre, illetve tanszakra, és válasszon a szabad időpontok közül! A nagyszámú jelentkezés miatt egyes tanszakokon egyidejűleg több helyszínen zajlik a meghallgatás (pl.: zongora 1, vagy zongora 2). Ez esetben bármelyik opció választható.
Az időpont-foglaláshoz kérjük, adja meg a felvételiző gyermek teljes nevét!
A név bejegyzése és az időpont kiválasztása után kattintson a zöld mezőben lévő "Send" gombra!
A Doodle időpontfoglaló rendszer regisztráció nélkül is működik, de ha szeretné nyomon követni foglalását, vagy a megjelölt időpontot módosítani szeretné, javasoljuk a regisztrációt, illetve bejelentkezést!
Több hangszer választása esetén annyi időpontot kell foglalni, ahány hangszert megjelöltek. Kérjük, hagyjanak legalább 10 percet az időpontok között, a beosztások pontos betartása érdekében.

Időpontfoglalásra JÚNIUS 13-IG van lehetőség!

Fontos tudnivalók:

• Kérjük, hogy a személyes találkozás miatt csak egészséges gyermekkel jöjjenek!
  • Kérjük, hogy a meghallgatásra legfeljebb 15 perccel előbb érkezzenek a torlódás elkerülése érdekében.

További információért látogassanak el honlapunkra, és olvassák el a Gyakori kérdéseket a "Felvételi" menüpontban!
Amennyiben egyéb kérdés merülne fel, az alábbi e-mail címre írhatnak nekünk: info@fischeranniezeneiskola.hu

A felvételi meghallgatás eredményéről, és az évkezdéssel kapcsolatos teendőkről a megadott e-mail címre küldünk értesítést legkésőbb július 10-ig.

Örömmel várjuk a találkozást gyermekükkel, és sikeres meghallgatást kívánunk!