Hangszeres felvételi 2022.

Tisztelt Szülők!

Örömmel vettük gyermekük jelentkezését zeneiskolánkba!

A jelentkezőket személyesen hallgatjuk meg.
A meghallgatás időpontja: június 15 - 16 - 17. (szerda, csütörtök, péntek) 15.00 és 19.00 óra között
(ez tanszakonként eltérő lehet!)
A meghallgatás helyszíne: a Zeneiskola központja (1136 Bp. Hollán Ernő utca 21/b)

A meghallgatásra online időpont-foglalással lehet jelentkezni.

A foglalási rendszer a Reservio alkalmazáson keresztül működik.
Az időpont-foglaláshoz kattintson a kívánt hangszerre, illetve tanszakra, válassza ki a dátumot, majd egyet az elérhető időpontok közül! A nagyszámú jelentkezés miatt egyes tanszakokon egyidejűleg több helyszínen zajlik a meghallgatás (pl.: zongora 1, vagy zongora 2). Ez esetben bármelyik opció választható.
A megjelenő ablakba kérjük, írja be a felvételiző gyermek teljes nevét, majd adja meg e-mail címét és telefonszámát! A rendszer a megadott e-mail címre küld visszajelzést a lefoglalt időpontról.
A név bejegyzése és a szükséges adatok megadása után kattintson a "FOGLALJON MOST" gombra!

Több hangszer választása esetén annyi időpontot kell foglalni, ahány hangszert megjelöltek.
Azonos hangszercsoporton belül (pl.: fafúvós: furulya, fuvola, stb.) elegendő egy időpont.
Kérjük, hagyjanak legalább 10 percet az időpontok között, a beosztások pontos betartása érdekében.

Időpontfoglalásra JÚNIUS 12-IG van lehetőség, kizárólag azok számára, akik előzetesen online jelentkeztek!
Az időpontfoglalás linkjét e-mailben küldtük el a jelentkezőknek a jelentkezési lapon megadott e-mail címre.

Fontos tudnivalók:

• Kérjük, hogy a személyes találkozás miatt csak egészséges gyermekkel jöjjenek!
  • Kérjük, hogy a meghallgatásra legfeljebb 15 perccel előbb érkezzenek a torlódás elkerülése érdekében.

További információért látogassanak el honlapunkra, és olvassák el a Gyakori kérdéseket a "Felvételi 2022/23" menüpontban!
Amennyiben egyéb kérdés merülne fel, az alábbi e-mail címre írhatnak nekünk: felveteli@fianzi.com

A felvételi meghallgatás eredményéről, és az évkezdéssel kapcsolatos teendőkről a megadott e-mail címre küldünk értesítést legkésőbb július 10-ig.

Örömmel várjuk a találkozást gyermekükkel, és sikeres meghallgatást kívánunk!