Felvételi eredmények

2019.06.25

Tisztelt Szülők! Kedves Felvételizőink!
A zenetanulás iránt idén is nagy volt az érdeklődés, a zeneiskolai felvételi meghallgatásunkra nagyon sok gyerek jött el.
Sajnos nincs annyi férőhelyünk, mint ahányan hangszert vagy zenei előképzőt szeretnének tanulni, ezért sok gyereket hely hiányában el kell utasítanunk.
Jelentkezésüket továbbra is számon tartjuk, mert tapasztalatunk szerint mindig történik visszalépés, kimaradás az őszi beiratkozáskor. Érdemes tehát várni, mert lehet, hogy esetleg mégis lesz mód a hangszertanulás vagy a szolfézs-előképző megkezdésére a 2019/2020-as tanévben.
A felvett növendékek felvételéről szóló határozatát elektronikus úton megküldjük a megadott
e-mail címre, illetve igény szerint papír alapon átvehető a szeptemberi beiratkozáskor.
A felvételt nem nyert növendékek szüleit postai úton, határozatban értesítjük.
A beiratkozás részleteiről hamarosan tájékoztatást adunk honlapunkon, valamint a zeneiskola hirdetőjén, illetve e-mailben értesítjük a szülőket.