Tanévzáró, bizonyítványosztás

2018.06.14

A tanévzáró ünnepséget június 14-én, csütörtökön 17 órai kezdettel tartjuk, iskolánk
központi épületében. Ez alkalommal adjuk át az év végi jutalmakat, dicsérő okleveleket, nívódíjakat, rövid ünnepi hangverseny keretében. Itt kerülnek átadásra a bérleti hangversenysorozat kapcsán meghirdetett "Ifjú koncertlátogató" díjak is!
Kérjük a kedves Szülőket, Tanítványainkat, hogy jelenlétükkel tiszteljék meg rendezvényünket!

A bizonyítványokat az ünnepség előtt, 16.30-tól 17 óráig, illetve az évzáró után, 18 órától vehetik át növendékeink a főtárgy tanáraiktól. Kihelyezett tagozatainkon folyó oktatás esetén a bizonyítványosztás időpontja ettől eltérhet. Erről a hangszeres tanárok tájékoztatják a szülőket, tanulókat.