Hangszeres felvételi - 2020. augusztus

Tisztelt Szülők!

A hangszeres felvételi meghallgatásokra idén először júniusban nyílt lehetőség. Akik akkor nem tudtak eljönni, augusztusban ugyanolyan eséllyel vehetnek részt a felvételi meghallgatásokon.
A felvételi meghallgatás eredményéről a megadott e-mail címre küldünk értesítést augusztus 28-án.
Örömteli számunkra, hogy évről-évre nagyon sok gyermek szeretne hangszert tanulni. Sajnos azonban nincs annyi férőhelyünk, mint amennyien jelentkeznek.
Szeretnénk tájékoztatni a kedves Szülőket, hogy a legnépszerűbb hangszerekre (zongora, gitár, fuvola) idén is sokszoros a túljelentkezés. Az is előfordulhat, hogy a megjelölt helyszínen, telephelyen nincs elég férőhely a kiválasztott hangszer tanulására. Emiatt számolni kell azzal is, hogy gyermeküket esetleg hely hiányában nem tudjuk felvenni, és várólistára kerül. Ez azt jelenti, hogy kimaradás, változás esetén - figyelembe véve a meghallgatás eredményét - év közben is mód nyílhat a bekerülésre.

Várjuk gyermeküket az augusztusi meghallgatásra!

A meghallgatás időpontja: augusztus 24-25. (hétfő, kedd) 16.00 és 18.00 óra között
A meghallgatás helyszíne: a Zeneiskola központja (1136 Bp. Hollán Ernő utca 21/b)
A meghallgatásra online időpont-foglalással lehet jelentkezni augusztus 1. és 22. között.
(Erre a távolságtartási és higiéniai rendelkezések miatt elengedhetetlenül szükség van.)

A foglalási rendszer a Doodle alkalmazáson keresztül működik.
Az időpont kiválasztásához kattintson a kívánt hangszerre, illetve tanszakra, és válasszon a szabad időpontok közül!
Az időpont-foglaláshoz kérjük, adja meg a felvételiző gyermek teljes nevét!
A név bejegyzése és az időpont kiválasztása után kattintson a zöld mezőben lévő "Send" gombra!
Több hangszer választása esetén kérjük, hagyjanak legalább 10 percet a két időpont között, a beosztások pontos betartása érdekében.
A rendszer regisztráció nélkül is működik, de ha szeretné nyomon követni foglalását, vagy a megjelölt időpontot módosítani szeretné, javasoljuk a regisztrációt, illetve bejelentkezést.

ONLINE IDŐPONTFOGLALÁS - augusztus 1-től!

ZONGORA FELVÉTELI

VONÓS FELVÉTELI (hegedű, cselló, nagybőgő)

GITÁR FELVÉTELI (+ harmonika, ütő)

FÚVÓS FELVÉTELI (fafúvós, rézfúvós)

Fontos tudnivalók:

• Kérjük, hogy a személyes találkozás miatt csak egészséges gyermekkel jöjjenek!
  • Kérjük, hogy a meghallgatásra legfeljebb 15 perccel előbb érkezzenek a torlódás elkerülése érdekében.

Reméljük, a felvételivel kapcsolatban minden kérdésre választ találnak. Amennyiben további kérdés merülne fel, az alábbi e-mail címre írhatnak nekünk: titkar.fischerazami@upcmail.hu

Örömmel várjuk a találkozást gyermekükkel, és sikeres meghallgatást kívánunk!