Zeneovis felvételi

Kedves Szülők!
Szeretettel várjuk gyermeküket a Fischer Annie Zeneiskola óvodás kiselőképzős csoportjába, és örömmel vesszük jelentkezésüket!
Az óvodás kiselőképzőt azoknak a zene iránt érdeklődő kisgyerekeknek ajánljuk, akik szeptemberben nagycsoportosok lesznek, és várhatóan a következő tanévben iskolába mennek.
Az óvodás kiselőképző képességfejlesztő csoportos foglalkozás, ahol sok énekléssel, mozgással, tánccal, a játszva tanulás örömét kihasználva fejlesztjük a gyermekek zenei készségeit.

A foglalkozások hetente két alkalommal, várhatóan kedden-csütörtökön lesznek.

Előzetes online jelentkezés
Kérjük, hogy amennyiben lehetőségük van rá, segítsék munkánkat, és töltsék ki az alábbi linken elérhető online jelentkezési lapot!
A kitöltött jelentkezési lappal rögzítjük felvétel iránti kérelmüket, és várjuk Önöket szeptember 5-én, kedden 17 órakor egy személyes találkozásra és képességfelmérő meghallgatásra!

Mire kell készülni?
A képességfelmérő meghallgatásra készüljön a gyermek egy gyermekdallal, majd egy rövid dallamot kell visszaénekelni, és egy egyszerű ritmust visszatapsolni - játékos, közvetlen hangulatban.

Jelentkezési határidő: 2023. szeptember 4.